La Comarcal Organització-202324

L’art d’ensenyar és l’art d’ajudar a descobrir.
(Mark Van Doren)

IMMACULADA LÓPEZ
ilopez@lacomarcal.com

INFANTIL: TRINI SILLA I CLARA JIMÉNEZ
tsilla@lacomarcal.comcljimenez@lacomarcal.com

 

PRIMÀRIA: NEREA MARTÍNEZ, NOEMI MARTÍNEZ, LIDIA BARBOSA I JULIO MARTÍNEZ
nereamartinez@lacomarcal.comnmartinez@lacomarcal.comlbarbosa@lacomarcal.comjmgallent@lacomarcal.com

 

SECUNDÀRIA: ESTHER CASABAN, ESTHER MARTÍNEZ
ecasaban@lacomarcal.comemartinez@lacomarcal.com

SAMARUCS: ELISA LÓPEZ elisalopez@lacomarcal.com – ANNA CABALLERO acaballero@lacomarcal.com
GRANOTES: PERE BERNAL pbernal@lacomarcal.com
MUSSOLS: TÀNIA ESTEVE testeve@lacomarcal.com
RABOSES: BEATRIU CERVERA bcervera@lacomarcal.com
PAROTETS: CLARA JIMÉNEZ cljimenez@lacomarcal.com
TORTUGUES: TRINI SILLA tsilla@lacomarcal.com
MARIETES: ELENA SORO esoro@lacomarcal.com
SALTAMARTINS: PILAR ROMERO promero@lacomarcal.com

 

SUPORT INFANTIL I MÚSICA: ALICIA MARGAIX amargaix@lacomarcal.com
ORIENTADORA: CARLA CARRIÓ ccarrio@lacomarcal.com.
MESTRA DE PEDAGOGIA TERAPÈUTICA: NEREA MARTÍNEZ nereamartinez@lacomarcal.com.
MESTRES D’AUDICIÓ I LLENGUATGE: AMPARO CHUST achust@lacomarcal.com MARIA LÓPEZ mlopez@lacomarcal.com.
ANGLÉS: ALBA SERENO asereno@lacomarcal.com

CLASSE 1.1: DÍDAC PERIS dperis@lacomarcal.com
CLASSE 1.2: PILAR GÓMEZ-GALDÓN pgomez@lacomarcal.com
CLASSE 1.3: NOEMI MARTÍNEZ nmartinez@lacomarcal.com
CLASSE 1.4: DAVID ARCOS darcos@lacomarcal.com

CLASSE 2.1: AINHOA MARTA amarta@lacomarcal.com
CLASSE 2.2: LAURA CONEJOS lconejos@lacomarcal.com
CLASSE 2.3: MIREIA mricart@lacomarcal.com
CLASSE 2.4: EMPAR AGUADO aaguado@lacomarcal.com

CLASSE 3.1: ERNEST AUSINA eausina@lacomarcal.com
CLASSE 3.2: REBECA ARCOS rarcos@lacomarcal.com
CLASSE 3.3: QUIQUE SOLER esoler@lacomarcal.com
CLASSE 3.4: JULIO MARTÍNEZ jmgallent@lacomarcal.com

 

ORIENTADORA: CARLA CARRIÓ ccarrio@lacomarcal.com
MESTRES DE PEDAGOGIA TERAPÈUTICA: NEREA MARTÍNEZ nereamartinez@lacomarcal.com , AMPARO CARDONA acardona@lacomarcal.com
MESTRA D’AUDICIÓ I LLENGUATGE: MARIA LÓPEZ mlopez@lacomarcal.com
MÚSICA: RAFAEL CABALLERO rcaballero@lacomarcal.com
EDUCACIÓ FISICA: IVAN LÓPEZ ivanlopez@lacomarcal.com
ANGLÉS: SARA DOMINGUEZ sdominguez@lacomarcal.com i LÍDIA BARBOSA lbarbosa@lacomarcal.com
AJUDANT DE LINGÜISTICA: NANNETTE

1r A: Elena Gregori egregori@lacomarcal.com
1r B: Empar Bou ebou@lacomarcal.com
1r C: Violeta López vlopez@lacomarcal.com

2n A: Sara Jorge sjorge@lacomarcal.com
2n B: Juanjo Escudero jescudero@lacomarcal.com
Cotutor: Miquel Àngel Campos mcampos@lacomarcal.com

3r A: Leticia Cardona lcardona@lacomarcal.com
3r B: Estela Corcoba ecorcoba@lacomarcal.com
Cotutor: David González dgonzalez@lacomarcal.com

4t A: Francesc Tomàs ftomas@lacomarcal.com
4t B: Miguel Albenca malbenca@lacomarcal.com
Cotutor: Àngel Oliva aoliva@lacomarcal.com

ORIENTADORA D’INFANTIL I PRIMÀRIA: CARLA CARRIÓ ccarrio@lacomarcal.com
ORIENTADORA EDUCACIÓ SECUNDÀRIA: RAQUEL SANCHO rsancho@lacomarcal.com
PT: NEREA MARTÍNEZ nereamartinez@lacomarcal.com, MARTA MARTÍNEZ mmartinez@lacomarcal.com I AMPARO CARDONA acardona@lacomarcal.com
LOGOPEDA: EMPAR CHUST achust@lacomarcal.com
MESTRA D’AUDICIÓ I LLENGUATGE: MARIA LÓPEZ mlopez@lacomarcal.com

RESPONSABLE D’ADMINISTRACIÓ I SERVEI DE TRANSPORT
XAVIER SOLAZ : xsolaz@lacomarcal.com

RESPONSABLE DE SECRETARIA
ELINOR CASANY: ecasany@lacomarcal.com

RESPONSABLE TIC
DANI RIBES: dribes@lacomarcal.com

AUXILIARS
MARTA GARCIA: martag@lacomarcal.com
ELENA TORRES: etorres@lacomarcal.com
MARIAN RIPOLLÉS

NEREA ALVAREZ

MARIA BENET

IMMA CHANZA

ANA MARIA ESTEBAN

ARANTXA GARCIA

MERCEDES GUIX

ELVIRA PÉREZ

TERESA PÉREZ

M.CARMEN MARTINEZ

YANIRA MARTINEZ

ALBA OLIVARES

JENNIFER QUIÑOÑERO

EVA RAMON

SANDRA TORRIJOS

REPRESENTANTS TITULAR DEL CENTRE
Trini Silla Cáceres
Jordi Durbán Sánchez
Raquel Sancho Sancho

REPRESENTANTS DELS PARES I MARES
Silvia Carmona Ruíz
Marta López Banyuls
Gemma Miñarro Toledo
Irene Boix Bravo

REPRESENTANTS DEL PROFESSORAT
Esther Casaban Collado
Nerea Martínez Palacio
Elena Gregori Orta
Carla Carrió Roldán

REPRESENTANTS DEL PAS
Xavier Solaz Sahuquillo

REPRESENTANTS DE L’ALUMNAT
Carmen Miquel Ciruelos
Laia Durbán Quilis

PRESIDENTA DEL CONSELL ESCOLAR
Immaculada López Primo

PRESIDENT: DANIEL SANCHO PUIG
SECRETÀRIA: PILAR ROMERO VILA
VOCALS:
1- PABLO PALLARDÓ PUIG
2- MERCHE SABATER BOSCH
3- CARLA NAVARRO CARRASCO
4- JÚLIO MARTÍNEZ GALLENT
5- NEREA MARTINEZ PALACIO